Bekleyiniz...

Biz Kimiz

EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

Firmamız 2006 yılında endüstriyel otomasyon alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bilge Otomasyon olarak müşterilerimizin her türlü endüstriyel otomasyon ihtiyacına destek ve hizmet vermekteyiz. Makine montaj grubumuz makineleriniz için anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Özellikle halı sektöründeki tecrübemizle Chiller, büküm ve halı merkezleme imalatçıları ile birlikte çalışıyoruz. Yetkili bir acente olarak Avrupa'nın önde gelen BCF makine üreticisi Oerlikon Neumag makineleri için stokta bulundurduğumuz Orijinal Yedek Parçaları sizlere tedarik ediyoruz ve deneyimli teknik kadromuzla sizlere Teknik Destek ve Servis hizmetleri sağlıyoruz.

40 yılı aşkın deneyime sahip, halı ipliği için doymuş buhar ısı ayarında dünya lideri olan Fransız tekstil makineleri üreticisi Superba'nın yetkili acentesi olarak sizlere Orijinal Yedek Parça tedariği sağlıyoruz.

Aynı zamanda acentesi olduğumuz, kendi alanlarında önemli paya sahip olan, Fransız firması NSC (N. Schlumberger), İtalyan firması Doteco S.P.A ve Main Tech Engineering, İsveçli iplik sensörü üreticisi Eltex'in Orijinal Yedek Parçalarını stoğumuzda bulunduruyoruz ve değerli müşterilerimizin talebi esnasında anında gerekli olan parçaların teslimini sağlıyoruz.